Targi AMBERIF 2020 odbędą się w sierpniu

Po licznych konsultacjach i głębokich analizach biznesowych aspektów uczestnictwa międzynarodowych wystawców i kupców podjęto decyzję o przełożeniu terminu 27 edycji targów AMBERIF 2020.

Rozpatrując zróżnicowane aspekty dotyczące Międzynarodowych Targów Bursztynu i Biżuterii AMBERIF – Zarząd Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A. zdecydował o przełożeniu terminu 27 edycji targów AMBERIF 2020 na 26-29 sierpnia br.

Zarówno wiedza organizatorów, uwzględnienie nieprzewidzianych okoliczności oraz opinii przedstawionych przez grupy wystawców, na spotkaniach 26 lutego i 4 marca br. a także informacje przekazane nam podczas licznych bezpośrednich kontaktów, skłoniły nas do wniosku, że w obecnej sytuacji zagrożona jest realizacja biznesowych celów uczestników targów, które miały odbyć się w terminie: 18-21.03.2020.

Liczymy, że przyjmiecie Państwo decyzję o zmianie terminu ze zrozumieniem, czego potwierdzeniem będzie obecność na 27. edycji targów AMBERIF, na które już dzisiaj serdecznie zapraszamy.

Jesteśmy przekonani, że targi AMBERIF zorganizowane w dniach 26-29 sierpnia br. będą największym wydarzeniem bursztynniczym na świecie w tym roku.

Zapraszamy do Gdańska, Światowej Stolicy Bursztynu.

Zarząd
Międzynarodowych Targów Gdańskich S.A.